درباره ما

شرکت تولیدی بیست شلف

گروه صنعتی و تولیدی بیست شلف، با بیش از ۳۰ سال سابقه در امر طراحی و تولید قفسه دیواری فروشگاهی، قفسه دو طرفه فروشگاهی، میز دخل، ویترین و میز چک اوت، استند ثابت و متحرک چیپس و پفک، استند خشکبار و حبوبات، استند میوه و سبزیجات، یخچال های فروشگاهی درب دار، یخچالهای پرده هوا، یخچالهای زیر صفر و سرد خانه های صنعتی مفتخر به خدمت رسانی به هموطنان عزیز در سرار کشور می باشد.

درباره‌ی بیست شلف

گروه بیست شلف بیش از ۳۰ سال است که  در زمینه خدماتی از جمله طراحی و تولید قفسه دیواری فروشگاهی، قفسه دو طرفه فروشگاهی، میز دخل، ویترین و میز چک اوت، استند ثابت و متحرک چیپس و پفک، استند خشکبار و حبوبات، استند میوه و سبزیجات، یخچال های فروشگاهی درب دار، یخچالهای پرده هوا، یخچالهای زیر صفر و سردخانه های صنعتی مشغول به فعالیت می باشد.

این گروه با جدیدترین متد روز دارای کادری مجرب و کاردان در بخش طراحی، مشاوره، آموزش و همچنین بااستفاده از جدیدترین و دقیق ترین ابزارهای روز و بابه کارگیری افراد متخصص وماهر در قسمت تولید همواره محصولاتی با بهترین کیفیت و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه لازم را روانه بازار می کند.

گروه صنعتی بیست شلف همزمان با به کارگیری مواد اولیه لازم مرغوب و درجه یک سعی در ارائه خدمات و محصولات با قیمتی مناسب و ارزنده دارد.

خدمات و محصولات گروه بیست شلف محدود به منطقه مکانی خاصی نمی باشد و متخصصان و طراحان این شرکت همواره آماده ارائه خدمات در سراسر ایران و حتی خارج از ایران هستند.

قفسه فروشگاهی-20 شلف

سال تاسیس شده است

پروژه‌ تکمیل شده است

زمینه‌های کاری ما

اعضای رسمی تیم ما

”گروه تولیدی بیست شلف با استفاده از مهندسین طراح و نیروهای زبده در حرفه قفسه بندی فروشگاهی و یخچال سازی صنعتی سعی در بالا بردن کیفیت تجهیزات فروشگاهی و به روز رسانی فضای فروشگاه ها مطابق جدیدترین متدهای روز دارد“

مهندس امیرحسین خدابخشی- مدیر تولیدی 20 شلف

در ارتباط باشید

شهرقدس، بلوار ۴۵ متری کلهر، خ چمن، کوچه هنگامه، پلاک ۳

7308507 (0912)

info@20shelf.com