تماس با ما

مشاوره، طراحی، تولید انواع قفسه و دکوراسیون فروشگاهی طراح و تولید کننده انواع یخچالهای پرده هوا و درب دار

اطلاعات تماس

دفتر ما

شهرقدس، بلوار ۴۵ متری کلهر، خ چمن، کوچه هنگامه، پلاک ۳

}

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه: ۷ الی ۸
جمعه: ۱۰ الی ۴
v

در تماس باشید

46066013 (021)
7308507 (0912)

تماس بگیرید: 7308507 (0912)

منتظریم تا ایده‌های شما را به واقعیت تبدیل کنیم

در تماس باشید

در تولید قفسه ها از چه مواد اولیه ای استفاده شده است؟

قفسه های تولیدی بیست شلف دارای استخوان بندی فلزی از جنس پروفیل سنگین و مقاوم هستند. جنس کفی های قفسه های این شرکت MDF روکش ملامینه 90 گرمی مرغوب و جنس لبه های قفسه ها نیز آلومینیوم رنگ استاتیک می باشد که داخل آن از استیل یا ورق رنگی استفاده می شود

آیا قفسه های جدید و مدرن تاثیری در فروش دارند؟

مبلمان، لوازم خانگی و الکترونیکی و… به مرور زمان مدرن و شیک شدن فروشگاههای موادغذایی نیز برای فروش بهتر و راندمان بالاتر و رضایت حداکثری مشتری در لیست ملزومات قرار گرفته است.

آیا دسترسی به خدمات بیست شلف دارای محدودیت مکانی است؟

درصورت تماس شمامشتریان عزیز از هر نقطه ایران مهندسین این شرکت بصورت تلفنی به شمامشاوره داده ودرصورت تمایل به خرید می توانید به صورت تماما انلاین ودیجیتال سفارش خودراداده وپس از اماده شدن کالای مورد نظر آن را بوسیله ارسال از طریق باربری  دراستان وشهر خودتحویل بگیرید.

آیا تجهیزات تولیدی بیست شلف دارای گواهینامه کیفیت هستند؟

تمام محصولات این شرکت به صورت جداگانه در دو دسته قفسه و تجهیزات فلزی و یخچالهای صنعتی دارای گواهینامه ISO9001-2015  می باشند.

چگونه می توان با بیست شلف همکاری کرد؟

باتماس بااین شرکت وارائه رزومه خود وارائه مدارک لازم مبنی بر داشتن فروشگاه معتبر فعال در حیطه تجهیزات فروشگاهی می توانید درهرنقطه از ایران بصورت رایگان اخذ نمایندکی کرده ومحصولات را بصورت مستقیم وسفارشی از بیست شلف تهیه کنید.