تولید انواع قفسه ها و یخچالهای فروشگاهی

و استندها را از ما بخواهید

طراحی، تهیه و تولید انواع تجهیزات لازم فروشگاه ها، سوپر مارکتها و تمام فروشگاههای موادغذایی و شوینده در اسرع وقت و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه

یخچال پرده هوا

بهترین جایگزین برای یخچالهای قدیمی ناکارآمد که امروزه با ظاهری زیباتر و مناسب تر برای استفاده مشتری دراکثر فروشگاهها قابل مشاهده میباشد گروه تولید بیست شلف باتولید یخچالهای فروشگاهی پرده هوا به دوگونه پرتال و موتورخانه مرکزی با استفاده از تکنولوژی روز ایرانی سعی در کم کردن هزینه این گونه یخچالها ضمن بالابردن کیفیت به بیشترین حالت ممکن رادارد.

قفسه فروشگاهی دوطرفه

قفسه های دوطرفه تولیدی شرکت 20شلف ضمن حفظ زیبایی ظاهر، درآزمایش های استحکام وکارآیی بسیار عالی جاب داده اند. این قفسه ها که در ابعاد مختلف تولیدمی شوند از نظر طول کارکاملا نامحدودمیباشند واین شرکت قابلیت تولید قفسه های فروشگاهی دوطرفه با طول های بالای 15متر را نیز دارد.

قفسه فروشگاهی

این قفسه های تولیدی شرکت بیست شلف از نظرکارآیی در انواع قفسه های مختلف حرف اول رامیزند. یکی از مزایای شاخص این قفسه ها پوشاندن کل فضای فروشگاه و استفاده بهینه ازکل فضا میباشد به گونه  ای که شماهیچ گونه محدودیتی برای قفسه بندی ندارید حتی دور ستونهای وسط فروشگاه نیز قابلیت نصب دارند.

استند چیپس و پفک ثابت

استندهای چیپس وپفک ثابت گروه 20شلف با اسکلت و استخوان بندی آهن، کفه های MDF، زوار الومینیومی باورق رنگی دلخواه به انتخاب مشتری و یک حفاظ انحصاری مفتولی آبکاری شده که مانع ریختن و افتادن اجناس می شود، تولید می شوند. این گونه قفسه ها ازنظر ابعاد،طول کار، عمق قفسه ها، رنگ بندی، تعداد طبقات وفاصله بین طبقات کاملا سفارشی میباشند.

یخچال فروشگاهی درب دار

یخچالهای تولیدی این شرکت دارای سیستم نوفراست (بدون برفک) میباشندو از فن برای انتقال سرما دریخچالها استفاده می شود. یخچالهای شرکت بیست شلف دارای دو سال گارانتی و 5 سال خدمات پس ازفروش میباشند. بدنه این یخچالها به صورت سفارشی ساخته شده که مانع ازازبین رفتن سرمای تولیدی می شود.

ویترین و میز دخل

یکی ازکاربردی ترین تجهیزات فروشگاه که تمام مشتریان فارغ از نوع و حجم خرید خودازآن دیدن میکنند قسمت ویترین یا اصطلاحا میزدخل میباشد. ویترین های تولیدی دوطرفه شرکت بیست شلف باطراحی منحصر به فرد خود قسمت عمده نیازهای یک فروشنده را تامین میکند. نحوه طراحی این ویترینها به گونه ای است که طبقه اول آن ویترین شیشه ای بوده و سه طبقه پایین آن قفسه بوده که از وسط به دوقسمت تبدیل شده که نصف آن به سمت و دردسترس مشتری میباشد و نصف دیگر در دسترس فروشنده میباشد.

استند میوه و سبزیجات

این استندها استندهایی بسیار کاربردی برای فروشگاه ها میباشند. طراحی این استند هامنحصر به فرد و مطعلق به شرکت 20شلف میباشد. اسکلت این استندها پروفیل آهن بوده. صفحات به کاربرده سبدهای پلاستیکی بوده که قابل شستشو میباشند.

استند خشکبار و حبوبات

این استندهای تولیدی دارای دونوع به صورت استندهای مجزا مخصوص خشکباروحبوبات و ظرفهای متحرک قابل جانمایی در داخل قفسه های دوطرفه و دیواری فروشگاه تولیدمی شوند. از مزایای این استندها وزن بسیار کم، قابلیت جابه جایی آسان، مقاومت بالا، قابلیت سفارشی بودن از نظر رنگ و ابعاد میباشد.

استندچیپس و پفک متحرک

استندهای چیپس وپفک تولیدی گروه 20شلف دارای اسکلت آهنی بسیارمحکم بوده، طبقات این استند مفتولی بوده که باعث سبک شدن، قابل شستشو شدن، مقاومت بیشتردرمقابله باآب در مقایسه با MDF و… می شود. این طبقات مفتولی به خودی خود طوری طراحی شده اندکه مانع از افتادن اجناس از پشت، کناره ها وجلوی قفسه می شوند. این قفسه ها دارای چرخهای صنعتی مقاوم ترمزدار برای سهولت درجابه جایی می باشند. این ققفسه ها به علت  داشتن وزن پایین قابلیت جابه جایی هرچه راحتتر را دارند.

آیا طرح خاصی از قفسه را در نظر دارید؟

بیایید با هم بسازیم

در ارتباط باشید

شهرقدس، بلوار 45 متری کلهر، خ چمن، کوچه هنگامه، پلاک 3

7308507 (0912)

info@20shelf.com