جای حبوبات و خشکبار

امروزه با پیشرفت روز افزون فروشگاه ها، سوپرمارکت ها و نیاز مردم برای خرید تمامی مواد خوراکی و مصرفی خود به صورت یکجا و در یک مکان یکی از موارد مهم فروش حبوبات و خشکبار به مقدار مورد نیاز مشتری می باشد.

درباره‌ی این محصول

لذا سوپرمارکت ها  فروشگاه ها با حفظ ظاهر نیازمند تامین فضایی مناسب و همخوان با قفسه های خود برای فروش این محصولات هستند. برای رفع این نیاز فروشگاه ها می توان به دو صورت برای فضای مناسب ظرف حبوبات و خشکبار تجهیزات تهیه کرد. مورد اول تهیه یک قفسه حبوبات و آجیل به صورت مجزا و یکجا می باشد که کاملا جدا از بقیه قفسه ها بوده و به صورت تخصصی فقط برای فروش این محصولات می باشد و در فضای مشخصی از فروشگاه قرار گرفته و معمولا این طرح برای فروشگاه های بزرگ تر توصیه می شود و این استند ها توسط گروه صنعتی شلفینو به صورت تماما سفارشی در سایز و ابعاد و طبقات متفاوت تولید می شود.

طرح دوم، تهیه ظروف حبوبات متحرک می باشد. این گونه ظرف ها که معمولا برای فروشگاه های کوچک تر و یا کسانی که نیاز کمتری به فروش حبوبات و خشک بار دارند توصیه می شود، معمولا ظروفی به طول ۲ متر هستند که به ۵ یا ۶ خانه تقسیم می شوند. این ظروف متحرک بوده و بر اساس نیاز و سلیقه صاحب فروشگاه می تواند در طبقات مختلف، قفسه های دیواری و یا قفسه های وسط فروشگاه هایی قرار بگیرد. از مزایای این قفسه حبوبات و خشکبار قابل به جا به جایی بودن و اضافه و یا کم کردن به سیستم قفسه بندی هستند. در مورد این ظروف نیز شرکت شلفینو مفتخر به خدمت رسانی بی وقفه به فروشگاه های شما دوستان عزیز می باشد.

برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاق در زبان فارسی ایجاد کرد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات اهل دنیای طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

در ارتباط باشید

شهرقدس، بلوار ۴۵ متری کلهر، خ چمن، کوچه هنگامه، پلاک ۳

7308507 (0912)

info@20shelf.com