قفسه فروشگاهی

یکی از انواع قفسه های مورد استفاده در هر فروشگاه و سوپرمارکت که بیشترین استفاده را دارد، قفسه دیواره می باشد. شرکت ۲۰شلف، با تجربه سی ساله در حوزه های تجهیز و تامین فروشگاه ها و با استفاده از بهترین مواد اولیه و با کیفیت ترین آن ها مفتخر به تولید قفسه های دیواری با تحمل بار بسیار زیاد می باشد. 

قفسه فروشگاهی 20شلف

درباره قفسه فروشگاهی 20شلف

اسکلت و استخوان بندی این قفسه ها پروفیل آهن بوده که در آن از سنگین ترین پروفیل موجود در کشور استفاده شده است. برای صفحات کف این قفسه نیز از بهترین ام دی اف روکش ملامینر با روکش سنگین ۹۰ گرمی استفاده می شود. زوار این قفسه ها از جنس آلومینیوم بوده که دارای رنگ پودری استاتیک می باشد و درون این زوار نیز از ورق رنگی دارای رنگ پودری استاتیک می باشد، استفاده می شود.

با سهولت سازماندهی کنید

با قفسه فروشگاهی و سوپرمارکتی ممتاز ما فضا و کارایی خود را به حداکثر برسانید. فرقی نمی‌کند انباری خود را انبار کنید، محصولات را در فروشگاه خود به نمایش بگذارید، یا در انبار خود سازماندهی کنید، این قفسه‌ها راه‌حل عالی را ارائه می‌دهند. با قفسه‌های قابل تنظیم، می‌توانید چیدمان را به گونه‌ای سفارشی کنید که برای اقلام با اندازه‌های مختلف مناسب باشد، و مطمئن شوید که همه چیز جای خود را دارد. با بی نظمی خداحافظی کنید و به سازمان یکپارچه سلام کنید.

دوام تضمین شده

قفسه فروشگاهی 20شلف که از مواد با کیفیت بالا ساخته شده اند، به گونه ای ساخته شده اند که در برابر بارهای سنگین و استفاده مکرر مقاومت کنند. ساختار مستحکم ثبات را تضمین می کند و با دانستن اینکه اقلام شما ایمن هستند، به شما آرامش می دهد. این قفسه ها که برای دوام طولانی مدت طراحی شده اند، سرمایه گذاری در آینده نیازهای ذخیره سازی شما هستند. از خواربار تا ابزار، به قفسه های ما اعتماد کنید تا از لوازم ضروری شما در روز و روز پشتیبانی کنند.

طراحی صرفه جویی در فضا

با فضای هدر رفته ما با قفسه فروشگاهی و سوپرمارکتی صرفه جویی در فضا خداحافظی کنید. چه با یک آشپزخانه کوچک، یک انبار شلوغ، یا یک فضای خرده فروشی جمع و جور سروکار دارید، قفسه های ما طوری طراحی شده اند که هر اینچ را بهینه می کنند. طراحی براق و جمع و جور به شما امکان می دهد تا فضای ذخیره سازی عمودی را به حداکثر برسانید و فضای ارزشمند کف را آزاد کنید. با راه حل نوآورانه قفسه بندی ما، مناطق به هم ریخته را به فضاهای سازمان یافته و کاربردی تبدیل کنید.

حساب های متصل

مزایای قفسه بندی

از مزایای تقسیم قفسه بندی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

۱ – استحکام خیلی بالا در طول های بسیار زیاد
۲ – تنوع رنگ و سایز و ارتفاع و فاصله بین طبقات
۳ – استفاده بهینه از فضای موجود در مقیاس سانتی متری
۴ – عدم وجود ستون و لچکی که مانع دسترسی اجناس شود
۵ – عدم وجود هرگونه فاصله و درز در طول های حتی بالای ۲۰ متر
۶ – تحمل بار به مقدار ۵۰۰ کیلوگرم به ازای هر ۱ متر
۷ – عدم خم شدن , شکل دادن در طول زمان
۸ – یک دست شدن و یک تکه شدن قفسه های دیواری
۹ – پوشاندن هرگونه کلید , پریز, کنتور , ستون , کجی دیوار , فرو رفتگی , برآمدگی و … روی دیوار به گونه ای به نظر می رسد که دیوار صاف و بدون ایراد است
۱۰ – دسترسی ساده و امکان انتخاب بیشتر محصول توسط مشتری

در ارتباط باشید

شهرقدس، بلوار ۴۵ متری کلهر، خ چمن، کوچه هنگامه، پلاک ۳

7308507 (0912)

info@20shelf.com