قفسه چیپس و پفک

یکی از مهم ترین و کارآمدترین ادوات و تجهیزات فروشگاهی که امروز مورد نیاز تمام سوپرمارکت ها و فروشگاه ها شده است، قفسه چیپس و پفک می باشد. این قفسه ها به دو صورت ثابت و متحرک تولید می شوند.

درباره‌ی قفسه چیپس و پفک 20شلف

قفسه چیپس و پفک ثابت

این گونه قفسه ها که کمتر از مدل متحرک مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا در جاهایی استفاده می شوند که فاصله بین شیشه و کر کره فروشگاه یا سوپرمارکت بیشتر از ۲۷ سانتی متر می باشد. اینگونه قفسه های چیپس و پفک بین کرکره و شیشه نصب شده، ثابت می شوند و نیازی به جا به جایی در هنگام باز یا بسته شدن فروشگاه ندارند. همچنین در جلوی این قفسه ها از توری استفاده شده که علاوه بر زیبایی مانع از ریختن چیپس و پفک نیز می شود.

قفسه چیپس و پفک متحرک

اینگونه قفسه ها بر خلاف نوع ثابت کاملا متحرک بوده و قابل جا به جایی بوده که برای این امکان در زیر این قفسه ها از چرخ استفاده می شود. این مدل قفسه ها خود به دو دسته ام دی افی و سبدی تقسیم می شوند.

زیبایی فروشگاه خود را بالا ببرید

با قفسه های شیک 20شلف فضای فروشگاه خود را مدرن کنید. این قفسه با خطوط براق و طراحی مدرن ساخته شده است، این قفسه به هر فضایی زیبایی می بخشد. مشتریان خود را با نمایشگری تحت تاثیر قرار دهید که نه تنها محصولات شما را به نمایش می گذارد، بلکه تجربه خرید کلی را نیز بهبود می بخشد.

به حداکثر رساندن دید محصول

قفسه نمایش چیپس پفک 20شلف که با در نظر گرفتن عملی بودن طراحی شده است، دید محصول را به حداکثر می رساند. هر طبقه به صورت استراتژیک قرار دارد تا اطمینان حاصل شود که هر کیسه چیپس و پفک داده توجه را جلب می کند. با محصولات پنهان خداحافظی کنید و به فروش افزایش یافته سلام کنید زیرا مشتریان به سمت نمایشگر شما که با دقت سازماندهی شده جذب می شوند.

قفسه چیپس و پفک متحرک سبدی

اسکلت این مدل هم از پروفیل آهن بوده با این تفاوت که کف طبقات و پشت و بالا و بغل و جلوی این قفسه سبدی بوده که از مزایای این مدل جدید می توان موارد زیر را نام برد :

  • بسیار سبک بودن
  • قابل شستشو بودن
  • عدم تجمع گرد و خاک در کف طبقات
  • سهولت در حمل و نقل
  • دوام بیشتر چرخ ها
  • سهولت در برداشتن محصول توسط مشتری

قفسه چیپس و پفک ام دی اف متحرک

اسکلت این قفسه ها پروفیل آهن بوده و برای کف طبقات از ام دی اف کف روکش ملامینه استفاده شده و پشت این قفسه ها به وسیله فیبر سفید ۳ میلی متری بسته شده که هم محصولات از پشت به زمین نیافتند و هم محصولات بهتر دیده شوند. همچنین جلوی این قفسه ها نیز از توری استفاده می شود.

راه حل بادوام و صرفه جویی در فضا

با قفسه و یا استند محصولات ک 20شلف روی دوام سرمایه گذاری کنید. ساخته شده از مواد باکیفیت، در برابر شلوغی و شلوغی روزانه فروشگاه شما بدون لطمه ای به سبک مقاومت می کند. بعلاوه، طراحی صرفه جویی در فضا به شما امکان می دهد چیدمان فروشگاه خود را بهینه کنید، فضایی را برای دیگر محصولات فریبنده ایجاد کنید و یک جریان یکپارچه برای مشتریان خود ایجاد کنید.

حساب های متصل

در ارتباط باشید

شهرقدس، بلوار ۴۵ متری کلهر، خ چمن، کوچه هنگامه، پلاک ۳

7308507 (0912)

info@20shelf.com